Aktualne oferty pracy

Stanowisko: Konsultant podatkowy

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów podatkowych klientów oraz przygotowywanie opinii podatkowych w tym zakresie,
  • przygotowywanie pism urzędowych, w tym wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych, zastrzeżeń do protokołów, odwołań od decyzji, skarg do sądów administracyjnych, etc.
  • wspieranie prawników Kancelarii z zakresu prawa podatkowego przy wykonywaniu bieżącego doradztwa

Wynagrodzenie: do negocjacji, nie niższe niż 4.300,00 zł brutto, w zależności od posiadanego doświadczenia/umiejętności.

Planowo dłuższa współpraca po okresie próbnym.

Dodatkowo: Zajęcia językowe, szkolenia podatkowe, opieka medyczna, uczciwe i partnerskie podejście

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub inna forma według preferencji kandydata    elastyczny czas pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • minimum 2 – letnie doświadczenie w prawie podatkowym
  • aplikacja radcowska/adwokacka lub aktywne dążenie do zdobycia uprawnień doradcy podatkowego
  • znajomość zagadnień prawa podatkowego i chęć do zwiększania kompetencji
  • mile widziane doświadczenie z obszarów cen transferowych, w tym sporządzaniu analiz porównywalności, B+R, WHT, MDR
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • otwartość na realizację interdyscyplinarnych projektów,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV + LM wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych* na adres mailowy: rekrutacja@staniekandpartners.com

* do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.